Triwa

Triwa Slim Stainless Steel Bracelet Medium ITEMST103-M - RIP

More Views

Triwa Triwa Slim Stainless Steel Bracelet Medium ITEMST103-M - RIP
Kood: AITEMST103-M

Saadavus: Laos

Kohaletoimetusaeg: 3-10 tööpäeva

Uret kan opleves og købes i vores butik

Du kan se dette ur i vores fysiske butik, hvor vores erfarne personale vil byde dig velkommen. Adressen er Søborg Hovedgade 121, 2860 Søborg.

Kellad.ee on Triwa kellade volitatud edasimüüja. Meilt ostes saate seega 100% ehtsa ja kontrollitud kvaliteediga Triwa kella.
Omadused

Tavahind: 49 € Säästa 61%

Erihind 19 €

 
Kiire tarne
Tasuta vahetus
Hinnagarantii
Kirjeldus

Omadused

Ametlik edasimüüja
Oleme selle brändi ametlik edasimüüja. See kindlustab teile kui kliendile täieliku tooteturvalisuse: võite olla kindlad kella ehtsuses ning saate ametliku tootetoe ja ülemaailmse garantii.

Tootekirjeldused on loodud spetsiaalselt kellad.ee-i jaoks ning nende kopeerimine ja muutmine pole lubatud. Õiguste kuritarvitamise korral tuleb kahjud kompenseerida.

Omadused

Omadused

Rihma laius 16
Rihma värv Hõbe
Brändid Triwa
Tootenumber AITEMST103-M
EAN 7350056807027
Rihma tüüp Roostevaba teras
Brändid Triwa
Arvustus

Kahjuks on Triwa Slim Stainless Steel Bracelet Medium ITEMST103-M - RIP tootmine lõpetatud ning selle tellimine pole enam võimalik. Oleme aga leidnud teie jaoks mõned head alternatiivid, mis on väga sarnased teie valitud mudelile. Kui soovite neid lähemalt vaadata, siis klõpsake allolevatel toodetel . Kui soovite akna sulgeda, klõpsake siia..

Triwa Slim Stainless Steel Bracelet Medium ITEMST103-M - RIP er mm bredt over urkassen (fra venstre til højre). Tykkelsen er mm.

  Töötlen päringut...