WeWood

WeWood Assunt Black - must käekell valgete ja terasest detailidega

More Views

WeWood WeWood Assunt Black - must käekell valgete ja terasest detailidega
  • Kood: 70321300
  • Tüüp: Naised, Mehed
WeWoodi kellad valmistatakse 100% jätkusuutlikust puidust, nii säästab WeWood maailma metsasid. Assunt Black on minimalistlik must käekell valgete detailidega. Lisaks on ka terasest detail pandla näol. Tegemist on äärmiselt töökindla ja maitseka käekellaga.
Omadused

Tavahind: 189 € Säästa 37%

Erihind 119 €

Saadavus: Laos

Kohaletoimetusaeg: 3-6 tööpäeva

Uret kan opleves og købes i vores butik

Du kan se dette ur i vores fysiske butik, hvor vores erfarne personale vil byde dig velkommen. Adressen er Søborg Hovedgade 121, 2860 Søborg.

Kiire tarne
Tasuta vahetus
Hinnagarantii
Kirjeldus

Omadused

Ametlik edasimüüja
Oleme selle brändi ametlik edasimüüja. See kindlustab teile kui kliendile täieliku tooteturvalisuse: võite olla kindlad kella ehtsuses ning saate ametliku tootetoe ja ülemaailmse garantii.

Kuupäevanäit
Ekraanil kuvatakse kuupäev.

Helendav kiht
Helendav kiht annab pimedas pikaajalise valgusefekti. Efekti saavutamiseks on vaja vaid lühiajalist kokkupuudet valgusega. Tavaliselt helendavad osutid ja mõnikord ka tunnitähised.

Mineraalkristall
Erakordselt vastupidav mineraalkristall tagab kaitse kriimustuste ja löökide eest.

Kvartskell
Patareidega töötava kvartskella talitlust juhib kvartsikristallide võnkumine. See võnkumine muutub ajas minimaalselt ning selle tõttu kvartsi kellades sageli kasutataksegi – et tagada täpsust.

Kaitse vee eest
Kella konstruktsioon ei ole veekindel, mistõttu tuleb vältida selle kokkupuudet veega.

Kondensatsioon – oluline!
Järsud temperatuurimuutused takistavad kellas negatiivse rõhu teket, mis võib põhjustada kondensatsiooni. Kui see juhtub, näete klaasi all piisku. Pöörduge siis viivitamata kellasepa poole, laske kellakorpus avada ja kuivaks pühkida. Udu võib küll kaduda, kuid niiskus jääb. Kui jätate kella kuivatamata, jääb niiskus kellamehhanismi ja võib seda tõsiselt kahjustada. Kellad on veekindlad, aga mitte niiskuskindlad. Kondensatsioon võib tekkida, kui lähete väga külmast keskkonnast väga kuuma keskkonda, näiteks talvekülmast soojadesse siseruumidesse või sauna. Kondensatsiooni tekkimine ei pruugi tuleneda tootmisveast ning seega ei käsitleta seda garantiijuhtumina.

Tootekirjeldused on loodud spetsiaalselt kellad.ee-i jaoks ning nende kopeerimine ja muutmine pole lubatud. Õiguste kuritarvitamise korral tuleb kahjud kompenseerida.

Omadused

Omadused

Diameeter 46 mm
Korpuse paksus 12 mm
Rihma tüüp Puit (tihvt) (sobib, kui randme ümbermõõt on ligikaudu 16-22 cm)
Rihma laius 26 mm
Klaas Mineraal
Liikumine Kvarts
Veetaluvus 0 atm (puudub)
Date display Jah
Kinniti tüüp Juveel
Rihma värv Must
Korpuse materjal Wood[block]casing-wood
Korpuse värv Must, Puit
Numbriplaadi värv Valge
Tootenumber 70321300
SCAN SKU 610373990374
Sukuouoli Naised, Mehed
Arvustus

WeWood Assunt Black - must käekell valgete ja terasest detailidega er 46 mm bredt over urkassen (fra venstre til højre). Tykkelsen er 12 mm.

  Töötlen päringut...