WeWood

WeWood Assunt Choco Rough - Šokolaadi-pruun käekell

More Views

WeWood WeWood Assunt Choco Rough - Šokolaadi-pruun käekell
Kood: 70321511
Saadavus: Läbimüüdud
Tüüp: Naised, Mehed
Tarneaeg: Läbimüüdud

Uret kan opleves og købes i vores butik

Du kan se dette ur i vores fysiske butik, hvor vores erfarne personale vil byde dig velkommen. Adressen er Søborg Hovedgade 121, 2860 Søborg.

See WeWoodi käekell on toodetud 100% puidust, mis on isuäratavat tumeda šokolaadi värvi. Kellal on robustne viimistlus, pruunilt taustalt tõuseva esile valged piirjooned ja seierid. Kella detalid ja kinnitus on roostevabast terasest.
Omadused

Tavahind: 189 € Säästa 48%

Erihind 99 €

 
Kiire tarne
Tasuta vahetus
Hinnagarantii
Kirjeldus

Omadused

Ametlik edasimüüja
Oleme selle brändi ametlik edasimüüja. See kindlustab teile kui kliendile täieliku tooteturvalisuse: võite olla kindlad kella ehtsuses ning saate ametliku tootetoe ja ülemaailmse garantii.

Kuupäevanäit
Ekraanil kuvatakse kuupäev.

Helendav kiht
Helendav kiht annab pimedas pikaajalise valgusefekti. Efekti saavutamiseks on vaja vaid lühiajalist kokkupuudet valgusega. Tavaliselt helendavad osutid ja mõnikord ka tunnitähised.

Mineraalkristall
Erakordselt vastupidav mineraalkristall tagab kaitse kriimustuste ja löökide eest.

Kvartskell
Patareidega töötava kvartskella talitlust juhib kvartsikristallide võnkumine. See võnkumine muutub ajas minimaalselt ning selle tõttu kvartsi kellades sageli kasutataksegi – et tagada täpsust.

Kaitse vee eest
Kella konstruktsioon ei ole veekindel, mistõttu tuleb vältida selle kokkupuudet veega.

Kondensatsioon – oluline!
Järsud temperatuurimuutused takistavad kellas negatiivse rõhu teket, mis võib põhjustada kondensatsiooni. Kui see juhtub, näete klaasi all piisku. Pöörduge siis viivitamata kellasepa poole, laske kellakorpus avada ja kuivaks pühkida. Udu võib küll kaduda, kuid niiskus jääb. Kui jätate kella kuivatamata, jääb niiskus kellamehhanismi ja võib seda tõsiselt kahjustada. Kellad on veekindlad, aga mitte niiskuskindlad. Kondensatsioon võib tekkida, kui lähete väga külmast keskkonnast väga kuuma keskkonda, näiteks talvekülmast soojadesse siseruumidesse või sauna. Kondensatsiooni tekkimine ei pruugi tuleneda tootmisveast ning seega ei käsitleta seda garantiijuhtumina.

Tootekirjeldused on loodud spetsiaalselt kellad.ee-i jaoks ning nende kopeerimine ja muutmine pole lubatud. Õiguste kuritarvitamise korral tuleb kahjud kompenseerida.

Omadused

Omadused

Diameeter 46 mm
Korpuse paksus 12 mm
Rihma tüüp Puit (tihvt) (sobib, kui randme ümbermõõt on ligikaudu 16-22 cm)
Rihma laius 26 mm
Klaas Mineraal
Liikumine Kvarts
Veetaluvus 0 atm (puudub)
Visualización de la fecha Jah
Kinniti tüüp Juveel
Rihma värv Pruun, Puit
Korpuse materjal Puit
Korpuse värv Pruun, Puit
Numbriplaadi värv Hall, Valge
Brändid WeWood
Tootenumber 70321511
EAN 610373989187
Sugu Naised, Mehed
Arvustus

WeWood Assunt Choco Rough - Šokolaadi-pruun käekell er 46 mm bredt over urkassen (fra venstre til højre). Tykkelsen er 12 mm.

  Töötlen päringut...