WeWood

WeWood Kappa Black - Käekell musta korpuse ja rihma ning kronograafiga

More Views

WeWood WeWood Kappa Black - Käekell musta korpuse ja rihma ning kronograafiga
Kood: 70315300

Saadavus: Laos

Tüüp: Naised, Mehed
Kohaletoimetusaeg: 3-6 tööpäeva

Uret kan opleves og købes i vores butik

Du kan se dette ur i vores fysiske butik, hvor vores erfarne personale vil byde dig velkommen. Adressen er Søborg Hovedgade 121, 2860 Søborg.

Omanäolise disainiga WeWOOD Kappa Black on multifunktsionaalne käekell, mis on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest. Kella numbrilaual on kuu-ja nädalapäevanäidik ning kronograaf, seda kõike kaitseb kriimustuskindel klaas. Kella korpus ja rihm on aga valmistatud hinnalisest taaskasutatud puidust.
Omadused

Tavahind: 219 € Säästa 50%

Erihind 109 €

 
Kiire tarne
Tasuta vahetus
Hinnagarantii
Kirjeldus

Omadused

Ametlik edasimüüja
Oleme selle brändi ametlik edasimüüja. See kindlustab teile kui kliendile täieliku tooteturvalisuse: võite olla kindlad kella ehtsuses ning saate ametliku tootetoe ja ülemaailmse garantii.

Täiendav 24h-numbrilaud
Kella keskel on ka väiksem 24h-formaadis numbrilaud

Helendav kiht
Helendav kiht annab pimedas pikaajalise valgusefekti. Efekti saavutamiseks on vaja vaid lühiajalist kokkupuudet valgusega. Tavaliselt helendavad osutid ja mõnikord ka tunnitähised.

Mineraalkristall
Erakordselt vastupidav mineraalkristall tagab kaitse kriimustuste ja löökide eest.

Kvartskell
Patareidega töötava kvartskella talitlust juhib kvartsikristallide võnkumine. See võnkumine muutub ajas minimaalselt ning selle tõttu kvartsi kellades sageli kasutataksegi – et tagada täpsust.

Kaitse vee eest
Kella konstruktsioon ei ole veekindel, mistõttu tuleb vältida selle kokkupuudet veega.

Kondensatsioon – oluline!
Järsud temperatuurimuutused takistavad kellas negatiivse rõhu teket, mis võib põhjustada kondensatsiooni. Kui see juhtub, näete klaasi all piisku. Pöörduge siis viivitamata kellasepa poole, laske kellakorpus avada ja kuivaks pühkida. Udu võib küll kaduda, kuid niiskus jääb. Kui jätate kella kuivatamata, jääb niiskus kellamehhanismi ja võib seda tõsiselt kahjustada. Kellad on veekindlad, aga mitte niiskuskindlad. Kondensatsioon võib tekkida, kui lähete väga külmast keskkonnast väga kuuma keskkonda, näiteks talvekülmast soojadesse siseruumidesse või sauna. Kondensatsiooni tekkimine ei pruugi tuleneda tootmisveast ning seega ei käsitleta seda garantiijuhtumina.

Tootekirjeldused on loodud spetsiaalselt kellad.ee-i jaoks ning nende kopeerimine ja muutmine pole lubatud. Õiguste kuritarvitamise korral tuleb kahjud kompenseerida.

Omadused

Omadused

Diameeter 46 mm
Korpuse paksus 12 mm
Rihma tüüp Puit (tihvt) (sobib, kui randme ümbermõõt on ligikaudu 16-22 cm)
Rihma laius 26 mm
Klaas Mineraal
Liikumine Kvarts
Veetaluvus 0 atm (puudub)
Visualización de la fecha Jah
Kinniti tüüp Juveel
Rihma värv Must, Puit
Korpuse materjal Wood[block]casing-wood
Korpuse värv Must, Puit
Numbriplaadi värv Hall, Valge
Brändid WeWood
Tootenumber 70315300
EAN 610373987763
Sukuouoli Naised, Mehed
Arvustus

WeWood Kappa Black - Käekell musta korpuse ja rihma ning kronograafiga er 46 mm bredt over urkassen (fra venstre til højre). Tykkelsen er 12 mm.

  Töötlen päringut...