WeWood

WeWood Moon Crystal Black - Kristallkaunistustega must naiste käekell

More Views

WeWood WeWood Moon Crystal Black - Kristallkaunistustega must naiste käekell
Kood: 70204300

Saadavus: Laos

Tüüp: Naised
Kohaletoimetusaeg: 3-6 tööpäeva

Uret kan opleves og købes i vores butik

Du kan se dette ur i vores fysiske butik, hvor vores erfarne personale vil byde dig velkommen. Adressen er Søborg Hovedgade 121, 2860 Søborg.

Moon Crystal Black on valmistatud tugevast mustast puidust, nagu ka kõik teised WeWOODi tumedad kellad. Musta puitu kasutatakse nii selle kauni tumeda tooni kui ka tema imepärase vastupidavuse tõttu. Kõik WeWOODi tooted on jätkusuutlikult toodetud ning sobilikud allergikutele. Moon Crystal Black mudelit kaunistavad kristallid, mis annavad sellele tõeliselt naiseliku ja luksusliku ilme.
Omadused

Tavahind: 189 € Säästa 53%

Erihind 89 €

 
Kiire tarne
Tasuta vahetus
Hinnagarantii
Kirjeldus

Omadused

Ametlik edasimüüja
Oleme selle brändi ametlik edasimüüja. See kindlustab teile kui kliendile täieliku tooteturvalisuse: võite olla kindlad kella ehtsuses ning saate ametliku tootetoe ja ülemaailmse garantii.

Helendav kiht
Helendav kiht annab pimedas pikaajalise valgusefekti. Efekti saavutamiseks on vaja vaid lühiajalist kokkupuudet valgusega. Tavaliselt helendavad osutid ja mõnikord ka tunnitähised.

Mineraalkristall
Erakordselt vastupidav mineraalkristall tagab kaitse kriimustuste ja löökide eest.

Kvartskell
Patareidega töötava kvartskella talitlust juhib kvartsikristallide võnkumine. See võnkumine muutub ajas minimaalselt ning selle tõttu kvartsi kellades sageli kasutataksegi – et tagada täpsust.

Kaitse vee eest
Kella konstruktsioon ei ole veekindel, mistõttu tuleb vältida selle kokkupuudet veega.

Kondensatsioon – oluline!
Järsud temperatuurimuutused takistavad kellas negatiivse rõhu teket, mis võib põhjustada kondensatsiooni. Kui see juhtub, näete klaasi all piisku. Pöörduge siis viivitamata kellasepa poole, laske kellakorpus avada ja kuivaks pühkida. Udu võib küll kaduda, kuid niiskus jääb. Kui jätate kella kuivatamata, jääb niiskus kellamehhanismi ja võib seda tõsiselt kahjustada. Kellad on veekindlad, aga mitte niiskuskindlad. Kondensatsioon võib tekkida, kui lähete väga külmast keskkonnast väga kuuma keskkonda, näiteks talvekülmast soojadesse siseruumidesse või sauna. Kondensatsiooni tekkimine ei pruugi tuleneda tootmisveast ning seega ei käsitleta seda garantiijuhtumina.

Tootekirjeldused on loodud spetsiaalselt kellad.ee-i jaoks ning nende kopeerimine ja muutmine pole lubatud. Õiguste kuritarvitamise korral tuleb kahjud kompenseerida.

Omadused

Omadused

Diameeter 31 mm
Korpuse paksus 10 mm
Rihma tüüp Puit (tihvt)
Rihma laius 17 mm
Klaas Mineraal
Liikumine Kvarts
Veetaluvus 0 atm (puudub)
Kinniti tüüp Juveel
Rihma värv Must, Puit
Korpuse materjal Puit
Korpuse värv Must, Puit
Brändid WeWood
Tootenumber 70204300
EAN 610373987824
Sugu Naised
Arvustus

WeWood Moon Crystal Black - Kristallkaunistustega must naiste käekell er 31 mm bredt over urkassen (fra venstre til højre). Tykkelsen er 10 mm.

  Töötlen päringut...