WobL

WobL+ Blue

More Views

WobL WobL+ Blue
Kood: wobl+ blue

Saadavus: Laos

Tüüp: Lapsed
Kohaletoimetusaeg: 3-6 tööpäeva

Uret kan opleves og købes i vores butik

Du kan se dette ur i vores fysiske butik, hvor vores erfarne personale vil byde dig velkommen. Adressen er Søborg Hovedgade 121, 2860 Søborg.

See käekell, mille on disaininud Ameerika ettevõte WobL, kuulub nende digitaalsete nutikellade kollektsiooni, mille kelladel on mitme alarmi vibratsiooni funktsioon. See käekell on osa uuest seeriast WobL+, mille kõik kellad on veekindlad. Peale veekindluse on veel ka mitmeid teisi funktsioone täiustatud. Need digitaalsed käekellad on mõeldud spetsiaalselt lastele, kellele on vaja meelde tuletada nt tualetis käimist või ravimite võtmist. Neid võivad kasutada ka täiskasvanud, kuid laia randmega meesterahvad peavad suure tõenäosusega kellarihma välja vahetama.

Kellad.ee on brändi Wobl käekellade ametlik edasimüüja.
Omadused

Tavahind: 119 € Säästa 25%

Erihind 89 €

 
Kiire tarne
Tasuta vahetus
Hinnagarantii
Kirjeldus

Omadused

Ametlik edasimüüja
Oleme selle brändi ametlik edasimüüja. See kindlustab teile kui kliendile täieliku tooteturvalisuse: võite olla kindlad kella ehtsuses ning saate ametliku tootetoe ja ülemaailmse garantii.

9 iseseisvat alarmi
Käekellal on 9 iseseisvat alarmi, mida on võimalik seadistada erinevateks aegadeks. Suurepärane funktsioon, mis tuletab teile meelde nt ravimite võtmist või tualetis käimist.

Vibratsioonmärguanne
VibratsioonmärguanneKellale saav valida kas hääl- või vibratsioonmärguande. Alarmi-/vibreerimise kestus on 15 sekundit. Arvestada tuleb, et vibroalarmi sage kasutamine kurnab patareid, mistõttu võib osutuda vajalikuks selle vahetamine iga 3–4 kuu tagant.

Funktsioonilukustus
Vajadusel saate aktiveerida (deaktvieerida) digitaalse luku. Lukk takistab kellanuppude kogemata aktiveerimist. Nupufunktsioonide uuesti kasutusele võtmiseks tuleb vajutada samaaegselt kahte nuppu.

Stopperifunktsioon – 1/100 sek. – 24 h.
Esialgne aeg, vaheaeg ja lõpuaeg mõõdetakse kuni 1/100 sekundi täpsusega. Kella maksimaalne mõõtmisaeg on 24 tundi.

Mahaloendustaimer
Kellal on taimerifunktsioon, mida saab seadistada teatud ajaintervallilt maha loendama. Intervalli pikkus võib olla 30 min kuni 24 h. Kui intervalliaeg läbi saab, hakkab tööle helisignaal (alarm).

12-/24-tunnine ajaformaat
Võimalus valida 12-tunnine (AM/PM) või traditsiooniline 24-tunnine ajaformaat

Ekraanivalgustus
Nupuvajutusega lülitub sisse ekraani- ja digitaalnumbrite valgustus.

Kuupäevanäit
Ekraanil kuvatakse kuupäev.

Silikoonrihm
Silikoon annab kellarihmale erilise kerguse ja pehmuse.

Veetaluvus: 100 m (10 bar)
Mõõtmiste järgi on taluvus 10 bar või 100 m, mis tähendab, et kella võib kanda ka ujudes. Silmas tuleb pidada, et meetrite arv (100) ei võrdu lubatud sukeldumissügavusega. Väärtus viitab õhurõhule, mida kasutati veetaluvuse katsel (ISO 2281), ja mis kehtis paigalolekul. Vees tegutsemisel tõuseb rõhk oluliselt, mis tähendab, et tegelikkuses on talutav sügavus meetrites väiksem.

Kondensatsioon – oluline!
Järsud temperatuurimuutused takistavad kellas negatiivse rõhu teket, mis võib põhjustada kondensatsiooni. Kui see juhtub, näete klaasi all piisku. Pöörduge siis viivitamata kellasepa poole, laske kellakorpus avada ja kuivaks pühkida. Udu võib küll kaduda, kuid niiskus jääb. Kui jätate kella kuivatamata, jääb niiskus kellamehhanismi ja võib seda tõsiselt kahjustada. Kellad on veekindlad, aga mitte niiskuskindlad. Kondensatsioon võib tekkida, kui lähete väga külmast keskkonnast väga kuuma keskkonda, näiteks talvekülmast soojadesse siseruumidesse või sauna. Kondensatsiooni tekkimine ei pruugi tuleneda tootmisveast ning seega ei käsitleta seda garantiijuhtumina.

Tootekirjeldused on loodud spetsiaalselt kellad.ee-i jaoks ning nende kopeerimine ja muutmine pole lubatud. Õiguste kuritarvitamise korral tuleb kahjud kompenseerida.

Omadused

Omadused

Diameeter 32 mm
Korpuse paksus 14 mm
Rihma tüüp Silikoon (sobib, kui randme ümbermõõt on ligikaudu 12-20 cm)
Rihma laius 18 mm
Liikumine Digitaalne
Veetaluvus 10 atm (ujumine/vanniskäik)
Visualización de la fecha Jah
Kinniti tüüp Rihmapannal
Rihma värv Sinine
Korpuse materjal Roostevaba teras
Korpuse värv Hõbe
Numbriplaadi värv LCD/LED
Brändid WobL
Tootenumber wobl+ blue
EAN 1008780007
Sukuouoli Lapsed
Arvustus

WobL+ Blue er 32 mm bredt over urkassen (fra venstre til højre). Tykkelsen er 14 mm.

  Töötlen päringut...